НовиниНовини Льотного факультету

«Кожедубівці» підкорюють небо на вітчизняних літаках ХАЗ-30

Курсанти другого курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у рамках першої льотної практики приступили до польотів на легкомоторних літаках вітчизняного виробництва ХАЗ-30.

Першим польотам курсантів передувала напружена робота командного, професорсько-викладацького складу університету та льотного факультету щодо формування у майбутніх льотчиків необхідних особистісних, професійних та вольових якостей, відповідальності за ефективність виконання поставленого завдання. Кожен з курсантів, які піднялися у небо на аеродромі Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової Товариства Сприяння Обороні України, поставилися до підготовки та виконання польотів з належним сумлінням, виявивши при цьому найкращі якості, притаманні майбутнім льотчикам.

“Наполегливість та цілеспрямованість “кожедубівців” під час теоретичної підготовки та виконання польотів були відмічені досвідченими льотчиками-інструкторами аероклубу, – говорить начальник Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової Сергій Філатов. – Наші фахівці, які залучаються до навчання курсантів, завдяки набутим майбутніми пілотами, під час навчання в університеті, знань та навичок, легко знайшли підхід до кожного з хлопців, розуміючи усю їхню нестримну жагу до польотів.

Побажаємо майбутнім пілотам успіхів під час подальшого опанування професії військового льотчика!

Попередній запис

Відбулося засідання Вченої ради університету

Наступний запис

Майбутні льотчики приступили до виконання самостійних польотів на літаках Л-39