Новини

“Кожедубівці” відшліфовують льотну майстерність на Черкащині

У курсантів третього та четвертого курсів льотного факультету продовжується льотна практика на літаках L-39. І якщо курсанти-четвертокурсники відшліфовують льотні навички в небі Харківщини на базі навчальної авіаційної бригади, то їхні молодші товариші опановують реактивні літаки на аеродромі Умань.

Це вже другий рік поспіль курсанти, починаючи вже з третього курсу, проходять підготовку не лише на «домашньому» аеродромі, а й тренуються на інших летовищах. За словами командування авіаційного вишу це дає змогу покращити якість підготовки майбутніх льотчиків, поглибити їх знання аеродромної мережі нашої Батьківщини.

Перед початком польотів на аеродромі Умань, який до минулого року не використовувався для польотів, було проведено комплекс робіт щодо покращення стану злітної смуги, об’єктів соціальної та аеродромної інфраструктури.
На початку льотної практики під керівництвом досвідчених льотчиків-інструкторів в ході ознайомлювальних та контрольних польотів курсанти льотного факультету знайомились з аеродромом і районом польотів, з умовами обачності та орієнтування в польоті, відпрацьовували практичні навички та вміння з техніки пілотування реактивного літака. За цей період курсанти збільшили свій наліт до 32 годин.

Зараз курсанти-кожедубівці приступили до виконання польотів в зону на простий пілотаж та по маршруту на великій та середній висоті. По закінченні практики на аеродромі Умань вони будуть допущені до виконання польотів на малій висоті та додадуть до своїх льотних книжок по 60 годин нальоту.

Після практики на Черкащині курсанти повернуться до рідного вишу, де продовжать набувати знання для наступної льотної практики.

Попередній запис

В університеті близько 1000 офіцерів запасу склали Військову Присягу

Наступний запис

Блиск сріблястих крил