Новини

“Кожедубівці” відвідали престижний авіасалоні у Франції

Сто українських вихованців технічних вишів нещодавно відвідали престижний авіаційний форум “Paris Air Show 2017 Le Bourget”. Серед майбутніх світил вітчизняної науки було й 10 курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

По поверненню із закордонного відрядження хлопці зустрілися із викладачами та курсантами усіх факультетів нашого вишу, аби поділитися  власними враженнями.

Поїздка до Франції стала підсумком участі майбутніх авіаторів в унікальному освітньому проекті. Цього року в конкурсі “Авіатор-2017” взяли участь тисячі студентів із 44 технічних вишів і “кожедубівці” продемонстрували чи не найкращі результати. Викладачі та старші наставники курсантів дуже пишаються цим досягненням своїх вихованців.

 Після повернення з авіафоруму курсанти обмінялися враженнями та корисною інформацією про поїздку з викладачами та курсантами університету, представили презентаційні матеріали про технологічні новаторства, втілені в літальних апаратах.

Так, особливу гордість у них викликав дебютант форуму – середньомагістральний вантажний літак 132D, побудований на держпідприємстві “Антонов”. Біля цієї граціозної залізної птиці було не менше відвідувачів, ніж на майданчиках гігантів авіапромисловості.

За словами наших учасників проекту “Авіатор-2017”, результати поїздки до Франції будуть дуже корисними під час захисту їхніх освітньо-кваліфікаційних робіт.

Бажаємо переможцям конкурсу успіхів у наступному освітньому проекті “Авіатор 2018” та вибороти право відвідати авіасалон Farnborough International Airshow 2018.

Попередній запис

Участь курсантів та працівників університету у Чемпіонаті Європи-2017 з боксу

Наступний запис

Вітаємо з захистом дисертацій!