НовиниНовини спортивного життя ХНУПС

Кожедубівці взяли активну участь у 6-му Міжнародному Харківському марафоні

14 квітня 2019 року курсанти, офіцери та члени сімей військовослужбовців нашого університету в черговий раз підтримали щорічну спортивну слобожанську традицію та взяли участь вже у шостому Міжнародному Харківському марафоні.

Спортивні заходи для нашого вишу є невід’ємною частиною життя, завдяки яким ми маємо змогу виховувати у собі не лише витримку та дух перемоги, але й відчути себе творцем злагодженого колективу, який так необхідний у військовому середовищі.

Саме тому кожен учасник марафону загартовує не тільки себе, а й робить величезний вклад у зміцнення військового колективу.

Міні-марафонську дистанцію 4,219 км подолали понад 400 офіцерів, науково-педагогічних працівників, які прийшли на свято спорту зі своїми сім’ями.

Більше ніж 2000 курсантів подолали дистанцію в 10 км, а 5 представників університету прийняли участь в забігу на 42,195 км.

У десятку кращих на дистанції 10 кілометрів увійшли: курсант льотного факультету Нестор Лучик, який посів 5 місце та курсант факультету радіотехнічних військ ППО Михайло Гамулько – 8 місце.

Також наші військовослужбовці прийняли участь у змішаній естафеті, в якій подружня пара, курсанти факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Назар Куксов та Вікторія Куксова стали призерами, а саме посіли 2 місце.

Такі заходи дають можливість військовим нашого університету не тільки залишатися в гарній фізичній формі, а й проявити згуртованість, взаємодопомогу пройти різні дистанції єдиною дружною командою.

Вітаємо всіх учасників марафону та бажаємо нових спортивних звершень!

Попередній запис

ФК СЛОБОЖАНЩИНА прийняла участь у відкритті Ліги учасників АТО

Наступний запис

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, розділ: «Військово-прикладне семиборство»