Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини Кафедри філософії

Крути: бій за майбутнє

З 24 по 29 січня 2019 року бібліотека університету разом з кафедрою філософії провела цикл уроків патріотизму «Крути: бій за майбутнє», присвячених Дню вшанування пам’яті Героїв Крут.

Роки нестримною ходою продовжують свій рух, віддаляючи нас у часі від трагічних подій січня 1918 року. Минуло понад 100 років. Чому ж ми знову й знову повертаємося у згадках до бою під Крутами? Чим він є для незалежної України? Такі питання обговорювалися курсантами льотного факультету та факультету ППО СВ під час уроків патріотизму. Доцент кафедри філософії, кандидат філософських наук, підполковник Олег Громико та курсанти спробували неупереджено поглянути на один із багатьох трагічних епізодів історії України – бій під Крутами.

Працівники бібліотеки провели бібліографічні огляди літератури за темою заходів. До уваги присутніх були представлені відеоролики та презентації, тематичні книжкові виставки та фотогалерея, лунали пісенні композиції. Курсанти Олександр Іванів та Ілля Любчик читали вірші, присвячені героям Крут.

Бій під Крутами – це одна з багатьох віх в українській визвольній боротьбі. Але вона є значущою для національної пам’яті, як приклад патріотизму та всеосяжної любові до країни. Молоді хлопці, у яких все ще було попереду, без жалю поклали своє життя на вівтар служіння Україні.

Попередній запис

Проходження курсу навчання особливостям конструкції та експлуатації вертольоту Мі-2МСБ науково-педагогічними працівниками льотного факультету університету в акціонерному товаристві «Мотор Січ»

Наступний запис

Екзаменаційна комісія розпочала свою роботу