Армійський рукопашний бійНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Кубок героя України Сенюка з рукопашного бою

Протягом 4 – 6 травня в м. Житомирі були проведені традиційні Всеармійські змагання з рукопашного бою на Кубок Героя України Тараса Сенюка – командира 1 батальйону 95 бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, який загинув у 2014 році захищаючи незалежність нашої держави.

На змагання прибули кращі бійці Збройних Сил України, включаючи спортсменів Центрального спортивного клубу армії, серед яких чимало чемпіонів світу та Європи. Завданням представників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба було гідно представити наш виш та спромогтися пробитися до основного складу збірної команди Збройних Сил України, яка буде в червні приймати участь на кубку Президента України.

Завдяки своїм морально-вольовим якостям, волі до перемоги та спортивній майстерності молодший сержант Іжаківський Валентин переміг у категорії до 80 кг, а солдат Борзило Олександр посів 2 місце у категорії до 60 кг.

Слід відзначити, що вперше в історії змагань з рукопашного бою в Збройних Силах України переможців та призерів турніру Міністр оборони України відзначив грошовими призами – вони отримали сертифікати на сім та п’ять тисяч гривень відповідно.

Бажаємо учасникам турніру міцного спортивного здоров’я та подальших перемог!

Попередній запис

Літній спортивний сезон відкрито

Наступний запис

Переможці виставки творчих робіт «Весняне натхнення»