НовиниНовини Льотного факультету

Курс виживання в умовах автономного існування на території противника

В контексті сучасних збройних конфліктів, ізольований на контрольованій противником території льотно-підйомний склад являє собою найбільш вразливий елемент системи пошуку та порятунку. Тому надання курсантам льотних спеціальностей знань та практичних навичок щодо виживання в умовах автономного існування, є запорукою їх безпеки під час виконання бойових завдань.

До практичних заходів залучалися курсанти 4-х курсів, які за результатами занять набули навичок виживання в умовах автономного існування та скритного переміщення на території противника, маскування, побудови тимчасових укриттів, добування вогню, води,  їжі.

Для більш якісної практичної підготовки та зміцнення особистої  моральної стійкості майбутніх авіаторів, в цьому році, також було проведено практичне тренування з ухилення від контакту з противником та відпрацьовані елементи правильної поведінки у полоні.

Незважаючи на несприятливі погодні умови кожедубівці показали відмінні результати та практично довели, що готові використати набуті знання та навички у нелегкій справі надійного захисту нашої Батьківщини.

Попередній запис

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, розділ: «Військово-прикладне семиборство»

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертації!