Новини

Курсанти-льотчики успішно виконують програму цьогорічної льотної практики

Курсанти випускного курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба успішно виконують програму льотної практики на бойових літаках. Польоти виконуються на аеродромах бригад тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.

Так, на даний час усі п’ятикурсники виконали самостійні польоти і наполегливо опановують складні види льотної підготовки, а саме бойове застосування по повітряним і наземним цілям, польоти в темну пору доби та інші.

За словами начальника льотного факультету військового льотчика-інструктора першого класу полковника Геннадія Дубовика, майбутні льотчики натхненно і цілеспрямовано відточують льотну майстерність. Отже по закінченню льотної практики вони не тільки додадуть до льотних книжок по 75 годин, проведених у повітрі, а й отримають практичний досвід, що дозволить молодим льотчикам після випуску виконувати поставлені завдання нарівні з більш досвідченими авіаторами.

Наприкінці травня курсанти 3-х та 4-х курсів після зимової перерви також приступили до практичних польотів на навчально-тренувальних літаках Л-39. Зараз третьокурсники завершили вивізну програму і приступили до опанування фігур простого та складного пілотажу, а їх старші товариші відпрацьовують польоти на групову злітаність у складі пар.

Під керівництвом кращих льотчиків-інструкторів майбутні льотчики транспортної авіації здійснюють польоти вночі на літаках типу Ан-26.

До речі, одночасно з польотами на літаках Л-39 на аеродромі навчальної бригади льотні навички здобувають курсанти 3 курсу на вертольотах Мі-2, курсанти 4 курсу на вертольотах Мі-8, які відпрацьовують відповідні десантно-транспортні завдання.

Таким чином, курсанти старших курсів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба гідно та з високими показниками у практичному льотному навчанні підходять до свого професійного свята – Дня авіації України, яке українські авіатори відзначають в останню суботу серпня, 25-го числа.

Попередній запис

Первинна військово-професійна підготовка курсантів-першокурсників Військового коледжу сержантського складу

Наступний запис

Поле - академія курсанта