НовиниНовини Льотного факультету

Курсанти льотного факультету відвідали Міжнародний авіакосмічний салон в Великій Британії

Курсанти льотного факультету, Владислав Волошин, Андрій Шликов та Максим Омельченко стали переможцями всеукраїнського конкурсу  «Авіатор-2016» благодійного фонду «Фонд Бориса Колесникова».

Нагородою за перемогу стала поїздка на відомий Міжнародний авіасалон Farnborough International Airshow 2016, який проходив у Лондоні.

Під час відвідування авіасалону курсанти ознайомилися з останніми досягненнями авіакосмічної галузі, спілкувалися з представниками провідних компаній світового та вітчизняного авіабудування. Зокрема, відвідали стенд Airbus, де представники компанії ознайомили їх з основними моделями літаків. Найбільше враження викликала екскурсія по найбільшому пасажирському літаку у світі-Airbus A380, який може перевозити до 850 пасажирів. Також майбутні авіатори не упустили можливість заглянути на стенди вітчизняних компаній «Прогрестех-Україна» і ДП «Антонов», який цього разу представив свій Ан-178 та надав можливість переможцям конкурсу «Авіатор-2016» побачити літак з середини.

Наші переможці не тільки відвідали авіа-виставку Фарнборо, але й ознайомилися з визначними пам’ятками столиці Великобританії, весело провели час в Парку розваг Thorpe Park.

Ретельна підготовка, високий рівень знань за фахом, володіння англійською мовою дозволили курсантам перемогти у конкурсі та відвідати провідний авіасалон.

Попередній запис

Новий статус – стимул для подальшого розвитку

Наступний запис

Досвід застосування військ ППО СВ під час проведення АТО на території донецької та луганської областей