Заходи в університетіНовини

Курсанти університету на охороні громадського порядку!

Сьогодні на головній площі міста пройшов загальний розвід сил та засобів підрозділів міліції, національної гвардії, курсантів вищих військових навчальних закладів, які будуть забезпечувати громадський порядок під час святкування 70-річниці перемоги над нацизмом у Європі.

Інструктаж особового складу провів начальник ГУ МВС України в Харківській області генерал-майор міліції Анатолій Дмитрієв.

Сьогодні нічого не може бути безконтрольно. Є певні заяви з боку терористів щодо їхніх планів. Відповідно, запобіжні заходи та заходи посиленого патрулювання в Харківській області проводяться. Головне завдання, яке ми собі поставили, – це те, щоб всі заходи безпеки не впливали на комфортне і якісне святкування та вшанування свята 9 Травня. Верх професіоналізму, коли забезпечується безпека, а люди цього не відчувають. Приміром, ті ж футбольні матчі за участю «Металіста» на рідному стадіоні продемонстрували, що і міліція, і СБУ, і інші підрозділи в стані такий порядок забезпечувати», – зазначив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

Після проходження маршем по площі Свободи 2,5 тисячі особового складу вирушили до місць несення служби для виконання службового обов’язку з охорони громадського порядку.

Попередній запис

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств в розділі «Бойове двоборство»

Наступний запис

Віддання військових почестей воїнам-визволителям