Легка атлетикаНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба найшвидші в двох дисциплінах з легкої атлетики

Вже традиційним став виступ членів збірної команди з військових багатоборств на відкритому чемпіонаті Харківської області з легкої атлетики, який щорічно проходить на базі легкоатлетичного манежу ХТЗ. Цього разу ми приймали участь у таких дисциплінах: метання ядра, біг на 200 м та біг на 3000 м і не залишились без призових місць найвищого ґатунку. Так у фіналі “А” з бігу на 200 м солдат Поплавець Владислав виборов перше місце з результатом 24.2 с, а солдат Лучик Нестор у фінальному забігу на 3000 м випередив свого опонента, представника країни Марокко Єль Алі Сомір на 0,4 с та переміг в забігу з результатом 8 хвилин 55 с.

Наші найщиріші вітання спортсменам та їх тренерам, сил і терпіння в підготовці до інших змагань та побільше таких приємних моментів.