Новини

Курси підготовки офіцерів запасу розпочато

21 червня 2017 року в нашому університеті вперше розпочалися тримісячні курси з офіцерами, які не служили в армії, але мають вищу освіту не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу, закінчили військові кафедри і мають первинне офіцерське звання.

Понад 150 офіцерів пройдуть перепідготовку на 7 факультетах за всіма спеціальностями, по яких університет готує майбутніх захисників держави.

Головною метою курсів є  укомплектування військових частин Збройних Сил України офіцерами первинної ланки.

На сьогодні в нашому університеті є всі умови для  якісного навчання офіцерів: сучасна навчально-матеріальна база, потужний загін професорсько-викладацького складу, належні умови для проживання і відпочинку. Для набуття слухачами курсів необхідних лідерських якостей та  фахових навичок перевага у навчанні буде надаватися практичним заняттям.

Відкриття курсів урочисто відбулося на стройовому плацу в присутності керівного складу університету, викладачів, представників ветеранських організацій та почесних гостей.

Попереду три місяці  навчання. Отже, побажаємо офіцерам запасу успішно виконати програму підготовки, адже попереду їх чекає відповідальна і почесна справа – військова служба в частинах та підрозділах Збройних Сил України.

Попередній запис

Математика - королева всіх наук

Наступний запис

Льотна підготовка триває успішно