Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Легендарні люди світу. Історії успіху

12 грудня 2018 року в читальному залі бібліотеки університету пройшов тематичний вечір «Легендарні люди світу. Історії успіху».

Кожна епоха має своїх визначних людей, які своїми діями змінюють час та творять майбутнє. Про таких людей кажуть – людина-епоха. Борис Патон, Генрі Форд, Вільям Боїнг – за кожним з цих особистостей стоять сміливі вчинки, непрості рішення та роки кропіткої праці.

Борис Патон – видатний український науковець у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів, доктор технічних наук, президент Національної академії наук України.

Генрі Форд побудував найбільше індустріальне виробництво початку XX сторіччя, створив потокове виробництво, придумав автомобільний бізнес.

Вільям Боїнг – знаменитий американський літакобудівник, засновник компанії «Боїнг», який зробив своє ім’я синонімом авіаціі та перетворив романтику в прибутковий бізнес.

У всіх історій є одна загальна риса: подолання поразок, невдач, викликів та продовження шляху до великих перемог. Життєвий шлях таких людей є безцінним скарбом для наступних поколінь.

Попередній запис

Вітаємо із захистом дисертації!

Наступний запис

Тренінг зі стратегічних комунікацій для прес-служб органів військового управління та військових частин Збройних Сил України в університеті