Новини

Легкоатлетичний крос присвячений Дню працівника освіти та закриттю літнього спортивного сезону

30 вересня на території Харківського лісопарку відбувся традиційний Легкоатлетичний крос, присвячений Дню працівника освіти та закриттю літнього спортивного сезону, у якому прийняли участь постійний та перемінний склад університету. В ході змагань офіцери університету та курсанти перших курсів подолали дистанцію 3 км, старші курси – 5 км,  жіночі підрозділи – 1 км.

За результатами забігу кращими серед перших курсів стали курсанти 41 курсу, серед других курсів –  з кращим результатом університету в 23 хвилини вибороли перемогу курсанти 52 курсу, серед учасників третіх курсів переможцями стали військовослужбовці 13б курсу, з поміж четвертих – переміг 54 курс, з числа курсантів – випускників швидшим став особовий склад   65 курсу.

Усі учасники змагань продемонстрували високий рівень підготовки, надзвичайну витривалість та гарний настрій.  Не зважаючи на досить прохолодну погоду атмосфера спортивного свята була теплою та дружньою, а усі присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Попередній запис

Професійне свято працівників освіти на факультеті

Наступний запис

Стажування курсантів факультету ЗРВ в умовах наближених до бойових