Індивідуальні новини ЛФ

Льотний факультет – відкриває свої двері майбутнім абітурієнтам

10 листопада 2018 року особовий склад льотного факультету прийняв активну участь у проведенні  Дня відкритих дверей. В ході заходу слухачі ознайомились з історією факультету та навчальних закладів, які увійшли до його складу. Оглянули навчальні аудиторії в яких курсанти набувають фахові знання, уміння та навички.

Особливу зацікавленість викликали тренажери навчально-тренувального комплексу, де під керівництвом досвідчених інструкторів, майбутні авіатори набувають первинні навички пілотування та експлуатації літаків та вертольотів.

Незабутнє враження залишилось у відвідувачів  від огляду казарми першокурсників, де вони змогли оцінити наполегливу працю мешканців щодо створення належних соціально – побутових умов, переконалися, що велика увага приділяється всебічному культурному розвитку  та організації цікавого дозвілля особового складу.

По завершенню  зустрічі майбутні абітурієнти поділилися позитивними враженнями та запевнили у своїй готовності поповнити ряди курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил.

Попередній запис

Навчаючись відпочиваємо!

Наступний запис

Сьогодні школярі – завтра курсанти! Військовослужбоці ХНУПС відвідали навчальні заклади Харкова