Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Лицар неба Іван Кожедуб

6 та 7 червня 2019 року у читальному залі бібліотеки університету проходить цикл тематичних вечорів «Лицар неба Іван Кожедуб».

Наш легендарний співвітчизник Іван Кожедуб увійшов у світову історію як найрезультативніший ас серед усіх льотчиків антигітлерівської коаліції. У небі йому не було рівних. Як кожний льотчик-ас Кожедуб мав свій, властивий тільки йому, почерк у небі. У 120 повітряних боях його ні разу не збили. На бойовому рахунку Кожедуба – 64 ворожих літака за неповні 3 роки участі у війні.

Працівники бібліотеки розповідали присутнім про те, що в його характері поєднувалися мужність, відвага і виняткова холоднокровність. Але незважаючи на сяйво зірок на погонах, Іван Кожедуб не мав зоряної хвороби. Він часто зустрічався з курсантами нашого університету, який відкрив для нього небо.

Особливе враження на курсантів справило те, що, незважаючи на всі нагороди і повагу, Іван Кожедуб протягом всього життя залишався тим самим сентиментально-сором’язливим хлопцем, який, як з живим, вітався зі своїм винищувачем.

Попередній запис

Палаюча пам’ять

Наступний запис

Філософія життя сучасного військового лідера: наука перемагати у професійній діяльності через особистий приклад