НовиниНовини кафедри психології та педагогікиШкола лідерства

Лідери серед своїх. Яке воно військове лідерство?

23 березня відбулося чергове заняття в «Школі лідерства». Особливістю проведенного заняття було те, що курсанти не тільки навчалися, але й навчали.

Вже майже випускники університету Темір Калімулін, Анастасія Полянська та Віктор Цвік виступили в якості тренерів та провели заняття із курсантами першого, другого та третього курсів ‒ майбутніми офіцерами з морально-психологічного забезпечення.

На занятті тренери поділилися своїм досвідом навчання у Королівському авіаційному коледжі «Кранвелл». Старшокурсники розповіли про історію і традиції коледжу, ознайомили з британською програмою підготовки лідерів: правилами, умовами навчання тощо. Інформація була цікавою не тільки для курсантів, а й для присутніх офіцерів та викладачів кафедри психології та педагогіки.

Тренери запропонували курсантам ще раз замислитися над питаннями:

  • хто такий лідер?
  • які в лідера повинні бути якості?
  • які функції виконує лідер?

Особливо жваво проходило вирішення ситуаційного завдання, де курсанти мали можливість проявити свої власні лідерські якості, навички роботи в команді, вміння приймати спільні рішення в екстремальних умовах.

Зустріч дала змогу випускникам продемонструвати та відшліфувати свої лідерські навички та додати впевненості курсантам молодших курсів, що лідерству варто і можна навчатися.

Попередній запис

Міс університету - 2018

Наступний запис

Реалізація та здобутки програми DEEP в університеті