НовиниНовини ННЦМП

Університет приєднався до всеукраїнського соціального проекту “Lingva.Skills” з дистанційного вивчення англійської мови

Соціальний проект “Lingva.Skills” був розроблений компанією Skills Academy та громадською ініціативою Go Globаl з вивчення та популяризації іноземних мов. Він має на меті покращити знання та навички населення України з володіння іноземними мовами у відповідності до стандартів ЄС і сприяти покращенню процесу євроінтеграції України та приєднанню її до глобальних світових процесів.

До проекту “Lingva.Skills” вже приєдналися такі організації як Міністерство оборони України, Міністерство юстиції України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство культури України, Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Державна Авіаційна Служба та інші.

Для нашого університету в рамках проекту було виділено 130 навчальних місць. Можливість навчатися у проекті “Lingva.Skills” отримали науково-педагогічні працівники, які викладають навчальні фахові дисципліни англійською мовою, офіцери Наукового центру Повітряних Сил, які працюють з міжнародними науковими виданнями та інші працівники університету, які потребують вдосконалення рівня володіння англійською мовою. Пропонований курс навчання поділено на дві частини. Для досягнення рівня А1 та А2 треба пройти 150 уроків, а для досягнення рівня В1 – ще 150 уроків.

За результатами навчання буде визначено кращих студентів. Бажаємо всім успіхів!

Попередній запис

Перший етап олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова»

Наступний запис

При університеті розпочато проведення суспільно-політичного інформування англійською мовою для слухачів курсів іноземних мов