Новини

Літній спортивний сезон відкрито

В університеті значна увага приділяється розвитку фізичної культури та спорту. Тому традиційно, в першу неділю травня, в університеті відбулося спортивне свято, присвячене відкриттю літнього спортивного сезону.

На спортивному комплексі університету команди факультетів та Військового коледжу сержантського складу змагалися в бігу на 100 метрів, підтягуванні на перекладині, гирьовій естафеті, бігу на 3000 метрів, естафеті 4х100 метрів, шведській естафеті (800, 400, 200, 100 метрів) та воєнізованому кросі на 1000 метрів (гонка з переслідуванням).

Змагання виявилися цікавими і захоплюючими, оскільки поєднували у собі спортивні вміння та здорову конкуренцію.  Учасники спортивного свята змогли не тільки дружно позмагатися, але й відчути себе єдиною командою.

Свою музичну творчістю протягом заходу дарували всім присутнім курсанти – учасники вокального ансамблю «Екіпаж».

Під час змагань військовослужбовці університету продемонстрували не тільки гарну фізичну підготовку, але й міцний командний дух. Сила, швидкість, витривалість, гнучкість і спритність стали визначальними рисами для обрання переможців. Третє загальнокомандне місце посіла збірна команда факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони. Другою стала команда інженерно-авіаційного факультету. Перше загальнокомандне місце виборола збірна команда льотного факультету.

Під час урочистого нагородження команди-переможці отримали грамоти, спортивні кубки та оплески вболівальників.

Вітаємо з відкриттям спортивного сезону та бажаємо нових рекордів!

Попередній запис

Артилерія – еволюція розвитку

Наступний запис

Кубок героя України Сенюка з рукопашного бою