Льотний факультет

Кафедра льотної експлуатації і бойового застосування вертольотів

Кафедра  льотної експлуатації і бойового застосування вертольотів є єдиним в Україні навчально-науковим підрозділом який здійснює початкову підготовку військових льотчиків на вертольотах Мі-2 Мі-8 та Мі-24 та входить до складу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил.

Призначення кафедри – організація, проведення професійно-спеціальної підготовки курсантів, а також льотно-методичне супроводження льотної підготовки курсантів.

Кафедра є випускаючою для спеціальності “Військове управління (Повітряні Сили)” і специализації “Льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів”.

На кафедрі курсантами вивчаються тактико-спеціальні й військово-технічні дисципліни, що відіграють вирішальну роль у їхній підготовці як майбутніх офіцерів-вертольотчиків. Теоретичне та практичне навчання курсантів здійснюється на вертольотах Мі-2, Мі-8, Мі-24 різних модифікації.

Навчання курсантів виконують науково-педагогічні працівники що мають великий досвід викладацької, науково-дослідної і льотно-інструкторської роботи, яка дозволяє готовити курсантів вертольотчиків не тільки до ведення бойових дій, але й до керування щоденною діяльністю авіаційних частин і підрозділів. Також до складу кафедри входить інженерно-технічний склад навчально – лабораторного комплексу кафедри.

Основні завдання кафедри:

  • науково-методичний супровід льотної підготовки курсантів факультету;
  • планування й організація тренажерної підготовки курсантів;
  • льотно-методичний супровід льотного навчання курсантам;
  • проведення наукової діяльності з метою підвищення якості льотного навчання курсантів;
  • організація та проведення навчальної, виховної й методичної роботи, спрямованої на виконання навчальних планів підготовки курсантів.
  • підтримка та удосконалення навчально-лабораторної бази для забезпечення проведення навчальних занять.

Останні новини льотного факультету