Новини

Майбутні аси Повітряних Сил

На базі навчальної авіаційної бригади університету м. Чугуїв, а також на аеродромі авіаційної комендатури ПвК «Центр» у м. Умань продовжується льотна практика курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Курсанти-кожедубівці кожного льотного дня на практиці проявляють свої знання, набуті в університеті, усі найкращі якості та вміння при виконанні польотних завдань, відточують в небі майстерність майбутніх асів Повітряних Сил незалежної України. Кожен із них вже зробив свій вибір у житті, питання ким бути – вирішене назавжди. А це допомагає, мотивує та надає сили в засвоєнні льотної техніки і досягненні поставленої мети.

За період проходження льотної практики курсанти авіатори вже досягли такого рівня підготовки, що, як кажуть, в порівнянні з минулими роками, є чим пишатись.

Сьогодні на аеродромі ʺЧугуївʺ курсанти льотчики 3 курсу на літаках Л-39 почали виконувати самостійні тренувальні польоти на літаках Л-39.

Знання, практичні навички та вміння майбутніх офіцерів у цей складний час як ніколи потрібні українській державі, тому ми щиро сподіваємось, що молоді авіатори на високому рівні виконають поставлені завдання та зроблять в цьому році ще один крок на шляху до завітної мрії – стати професійним військовим льотчиком, захисником Вітчизни.

Попередній запис

Філософія життя сучасного військового лідера: наука перемагати у професійній діяльності через особистий приклад

Наступний запис

За пам'ять! За славу! За честь! Кожедубовці – продовжувачі славетних традицій!