НовиниНовини Льотного факультету

Майбутні льотчики приступили до виконання самостійних польотів на літаках Л-39

В навчальній авіаційній бригаді Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба курсанти 3 курсу льотного факультету приступили до виконання самостійних польотів.

Підготовка курсантів на базі авіаційної бригади розпочалась в травні цього року з проведення контрольно-тренувальних занять та наземної підготовки. Після успішної здачі заліків «кожедубівці» приступили до наступного етапу підготовки – практичних польотів на навчально-тренувальних літаках Л-39 на аеродромі військової частини.

Під керівництвом досвідчених льотчиків-інструкторів в ході ознайомлювальних,  вивізних та контрольних польотів курсанти льотного факультету знайомились з аеродромом і районом польотів, з умовами обачності та орієнтування в польоті, відпрацьовували практичні навички та вміння з техніки пілотування реактивного літака. За цей період курсанти записали до своїх льотних книжок майже по 20 годин нальоту. Особлива увага при цьому приділялась безпеці польотів.

В ході виконання перших самостійних польотів курсанти самостійно виконали зліт, набір висоти, політ двома розворотами на 180 градусів, захід на посадку  та посадку. Вмотивованість курсантів до виконання польотів, високий рівень теоретичної підготовки та якість практичної підготовки забезпечили успішне виконання завдання польотів.

Бажаємо майбутнім льотчикам успіхів в підкоренні “п’ятого океану”!

Попередній запис

«Кожедубівці» підкорюють небо на вітчизняних літаках ХАЗ-30

Наступний запис

Виступ збірної команди Повітряних Сил Збройних Сил України у відкритому регіональному чемпіонаті Литви з аеронавтичного багатоборства