Новини

Майбутні штурмовики у небі Миколаївщини

Після місяця наземної підготовки, успішної здачі визначених для допуску заліків та проведення вивізної програми на аеродромі Кульбакіно продовжується практична робота щодо становлення в якості бойових льотчиків курсантів 5-го курсу льотного факультету ХНУПС.

В період з 24 по 25 травня 2018 року на Миколаївщині на базі Спеціалізованого центру бойової підготовки авіаційних фахівців Збройних Сил України та бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова курсанти п’ятого курсу університету здійснили перші самостійні вильоти на літаках СУ-25.

Запорукою успіху молодих льотчиків стала якісно виконана програма практичного навчання, тренажна та наземна підготовка до польотів, перші вивізні польоти на літаках СУ-25УБ, де курсанти вперше пробували відчувати бойову машину під керівництвом кращих льотчиків-інструкторів Повітряних Сил Збройних Сил України.

Це вже третій рік поспіль, коли підготовка бойового льотчика здійснюється не у військовій частині після випуску курсанта, а безпосередньо у ході навчання в університеті. Керівництвом льотного збору відмічається високій рівень морально-психологічного стану курсантів та їх цілеспрямованість та вмотивованість на досягнення мети. Прикладом у цьому їм є їх бойові товариші, що так само у минулому році проходили льотну підготовку на цьому аеродромі у якості курсантів. Свідченням бадьорості духу та налаштування на ретельну підготовку є те, що група курсантів обрала для себе гасло «Немає межі досконалості».

Попередній запис

Команда ХНУПС срібний призер «CROSSFIT ARMY CHALLENGE»

Наступний запис

Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед студентів класичних та технічних ВНЗ України з навчальної дисципліни «Математика»