Новини

Майбутні військові авіатори в гостях у літакобудівників

Особовий склад льотного та інженерно-авіаційного факультетів університету відвідав Харківський авіаційний завод, який днями відзначив 91 річницю від дня свого заснування.

Створене на початку розвитку вітчизняної авіації, з перших днів і до сьогодні провідне авіаційне підприємство випустило в небо тисячі літаків, які на цей час успішно експлуатуються у понад 80 країнах світу.

Оглянувши виробничі цехи, курсанти мали змогу наочно побачити особливості процесу сучасного літакобудування та особисто оцінити перспективи розвитку цієї галузі виробництва в Україні, як провідної авіаційної держави.

Подарунком для “кожедубівців” став екскурс в історію створення заводу з оглядом експозиції авіаційної техніки та обладнання, що випускалося з моменту заснування виробництва по теперішній час. А відвідування музею значно розширило їхній світогляд з історії літакобудування та викликало гордість за свою особисту причетність до однієї з найромантичніших та шанованих народом професій – професії військового авіатора.

Попередній запис

В університеті завершено курси підготовки офіцерів запасу

Наступний запис

Факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації 80 років