Новини

Майбутні захисники кіберпростору отримують свою першу зброю

На “День знань” в університеті пройшли урочисті заходи присвячені врученню Командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Дроздовим С.С. кіберзброї – персональних ноутбуків курсантам кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ, які навчаються за спеціалізацією “Адміністрування інформаційно-телекомунікаційних систем  автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною”.

Курсанти склали клятву Кіберзахисника, де зобов’язались захищати інформаційну безпеку та  протидіяти втручанню в інформаційний простір держави та Повітряних Сил Збройних Сил України, берегти недоторканість інформації та використовувати її для захисту держави, протидіяти кібернетичним загрозам та небезпекам, бути патріотами своєї держави, збагачувати славу України творчими успіхами та професійними досягненнями!

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України зазначив, що такий індивідуальний підхід у забезпеченні навчання кожного курсанта значно сприяє формуванню професійних компетенцій та покращенню практичних навичок майбутніх адміністраторів.

 

Попередній запис

Присягати Українському народові – це честь і велика відповідальність

Наступний запис

В університеті успішно розпочато новий навчальний рік