Індивідуальні новини ППО СВНовини

Мету військової практики досягнуто повністю

Відповідно до програми підготовки фахівців тактичного рівня для частин та підрозділів протиповітряної оборони Збройних Сил України протягом 2017 року курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходили практику з бойового застосування зенітних підрозділів, під час якої набували навичок безпосередньої експлуатації озброєння і військової техніки, реалізації її бойових можливостей та завдань військово-професійної діяльності за профільними спеціальностями.

Військовій практиці у бойових підрозділах передувала кропітка робота досвідчених викладачів університету щодо теоретичної підготовки курсантів, їх готовності до рішучих дій в різних умовах обстановки. Основні ж практичні навички майбутні офіцери-зенітники отримували під час занять на тренажерах-симуляторах та бойовій техниці навчально-тренувального комплексу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ.

З метою досягнення максимальної ефективності навчального процесу постійно вивчається та впроваджується в підготовку досвід, здобутий нашими воїнами в ході виконання завдань антитерористичної операції на Сході України. Крім того, цьогоріч вперше військова практика курсантів проводилась в період бойового злагодження зенітних підрозділів та виконання ними завдань тактичних навчань з бойовими стрільбами зенітних комплексів малої дальності та ближньої дії на полігонах в Херсонській та Рівненській областях.

Результати проведення курсантськими розрахунками бойових стрільб, їх рівень підготовки було високо оцінено вищим командуванням безпосередньо на полігонах. Також, на цьому акцентував увагу Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов під час своєї промови на урочистих заходах з нагоди випуску молодих офіцерів льотного факультету університету.

Під час підведення підсумків проведення військової практики курсантами факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ у 2017 році за участю заступника начальника університету з навчальної роботи полковника Михайла Литвиненко кращі курсантські розрахунки зенітних установок та обслуги бойових машин за результатами проведених бойових стрільб нагороджені пам’ятними дипломами.

Можно бути впевненими, що ці хлопці: сьогодні ще курсанти, а завтра офіцери-зенітники, – в реальному бою не підведуть, впораються з будь-якими труднощами. Отже, мета військової практики досягнута повністю.

Попередній запис

Досліджуючи закони природи – вперед, до майбутніх технологій

Наступний запис

Підготовка офіцерів запасу у Харківському національному університеті Повітряних Сил