НовиниНовини Кафедри філософії

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття …

15 березня 2019 р. курсанти університету взяли участь у XII Шевченківських читаннях, присвячених 205-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, які проводилися у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Мета читань – залучення студентів і курсантів до культурної спадщини і цінностей українського народу, активної участі у вирішенні творчих завдань, розширення міжвузівського спілкування.

Керівництвом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і організаційним комітетом читань була відзначена активна участь команди університету у складі курсантів радіотехнічного і льотного факультетів: Артема Бойчука і Дмитра Масленникова. За результатами XII Шевченківських читань курсант Артем Войчук був нагороджений грамотою.

Підготовку і участь курсантів університету в XII Шевченківських читаннях забезпечувала старший викладач кафедри філософії кандидат філософських наук Ірина Дятлова.

Попередній запис

Чемпіонат Повітряних Сил Збройних Сил України серед повітряних командувань та частин безпосереднього підпорядкування з гирьового спорту

Наступний запис

Фантазії політ і рук творіння