Новини

МІЙ ДОСВІД – МОЯ ПЕРЕВАГА!

Першим героєм проєкту «Прапор лідерства піднімає той, хто його прагне!», приуроченого до Дня сержанта Збройних Сил України, який ми відзначаємо 18 листопада, згідно Указу Президента України №153\2019 від 19.04.19 року, став командир навчальної групи факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ, старший сержант Володимир Проскурін.

Свідомо обравши кар’єру військового, Володимир на протязі всієї служби величезне значення  приділяє навчанню, набуттю тих вмінь та навичок, які дозволять йому самореалізуватися та стати справжнім професіональним захисником України. Досвід, здобутий на полі бою, не тільки допоміг йому переосмислити  життєві цінності, але і дав поштовх до розвитку, намітив професійні цілі, визначивши подальший шлях до зірок офіцера.

«Особисто для мене лідерство – це не тільки знання та вміння, а перш за все здатність захоплювати своїм прикладом та приймати виважені рішення. Як учасник бойових дій, я не з чуток знаю, що від  рішення командира залежить життя і здоров’я підлеглих, тому вони повинні бути точні і зрозумілі, а для цього вкрай необхідно постійно розвиватися та навчатися», – розмірковує сержант.

Із цим неможливо не погодитися, тому як сержант в університеті  – одна із ключових ланок військового строю, лідер серед воїнів. Згуртувати  людей, переконати їх у чомусь і взяти відповідальність під силу тільки тій людині, яка постійно прагне до самовдосконалення, розвивається та щиро горить тим, що робить.

Попередній запис

ТАК ТРИМАТИ!

Наступний запис

УСПІШНИЙ ПРИКЛАД НАДИХАЄ!