НовиниНовини Кафедри філософіїНовини творчої діяльності

«Милі люди» перемогли у конкурсі мистецтв!

20 жовтня театральний гурток університету «Милі люди» узяв участь у ХХІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Співограй-2018». «Милі люди» презентували почесному журі фрагмент із вистави «Примадонни», з якою дебютували у квітні поточного року на сцені нашого навчального закладу. Це було перше серйозне випробування для театрального гуртка, оскільки змагатися за прихильність відомих українських акторів та режисерів довелося з не менш талановитими колективами.

У напруженому протистоянні з обдарованою молоддю наші актори зачарували членів журі, за що отримали нагороди в номінаціях «Краща жіноча роль другого плану» (курсант факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Вероніка Мартинова) та «Кращий акторський дует» (курсант факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Андрій Щетинкин та курсант льотного факультету Владислав Гелуненко). Але найбільшою нагородою та визнанням для «Милих людей» та їхніх художніх керівників став диплом лауреата І премії фестивалю у відповідній віковій категорії.

Безумовно, наші актори – початківці, але у них є запал і бажання творчо розвиватися. Отже, віримо, що гурток «Милі люди» ще неодноразово виборюватиме перемогу та відстоюватиме честь нашого університету!

Попередній запис

Місцями бойових дій Другої Світової війни

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертації!