Новини

Міні-тренінг на кафедрі авіаційної англійської мови.

29 серпня на кафедрі авіаційної англійської мови проходили щорічні навчально-методичні збори приурочені підготовці до нового навчального року. Були обговорені організаційні питання кафедри, актуальні тенденції у галузі викладання іноземних мов та плани кафедри на навчальний рік.

В рамках зборів був проведений міні-тренінг для викладачів кафедри, присвячений темі «Емоційний інтелект у професійній діяльності викладача». Тема емоційного інтелекту являється мейнстрімом сучасного суспільства. Згідно звіту Всесвітнього економічного форуму в Давосі, емоційний інтелект входить в топ-10 компетенцій, які необхідно освоїти до 2020 року. Тому викладачі кафедри мали нагоду ознайомитися з самим поняттям емоційного інтелекту , а також з тим, як емоції впливають на кар’єру та взаємовідносини в колективі. Крім того, вони могли визначити особистий рівень емоційного інтелекту за допомогою тесту. Окрім теоретичної частини, викладачі виконували відповідні завдання для покращення рівня свого емоційного інтелекту та вправи, за допомогою яких можна контролювати власні емоції. Для вдосконалення ЕІ вони отримали домашнє завдання «Щоденник емоцій».

Викладачі кафедри були зацікавленні в даному форматі заходу тому, що він був направлений на особистісний розвиток. Деякі завдання викликали посмішку на обличчях та позитивні емоції. Для більш комфортної атмосфери в аудиторії лунав музичний супровід , який налаштовував на відповідний настрій.

Наприкінці міні-тренінгу викладачі усвідомили важливість вміння та вдосконалення контролю емоцій у будь-якій ситуації для досягнення успіхів у професійній діяльності та в особистому житті. Завершили тренінг оптимістичним висловом «Людина, яка вміє володіти своїми емоціями, стає господарем свого життя»

Попередній запис

Робочий візит начальника управління фізичної культури і спорту Збройних Сил України

Наступний запис

України найкращі сини