Новини

Мистецька зброя – наша культурна артилерія

21 січня у Міжнародному аеропорту «Харків» відбулося мистецьке музичне вшанування українських військовослужбовців, які протягом 242 днів самовіддано боронили Донецький аеропорт. Саме героїчний приклад захисників аеропорту, стійкість та мужність «кіборгів» дали потужний імпульс країні саме в той момент, коли вона його дуже потребувала.

Вся щирість і теплота душі українського народу до своїх захисників була відчутна в концерті-реквієму, в якому взяв участь військовий оркестр Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба спільно з музикантами інших військових формувань.

Після завершення концерту–подяки незламним «кіборгам» – захисникам Донецького аеропорту присутні палко аплодували музикантам, висловлювали слова щирої вдячності та бажали нашим митцям духовного натхнення у цій благородній справі!

Наприкінці мистецького музичного вшанування наших воїнів представники мас-медіа змогли поспілкуватися з військовослужбовцями університету, які брали безпосередню участь в обороні Донецького аеропорту та стали живими легендами сучасного Українського воїнства.

Хай надихають нас приклади сучасних героїв України – українських «кіборгів» – тих, хто вистояв проти ворога, коли не вистояли бетон і метал. Хай надихають нас слова відомої української поетеси Ліни Костенко:

«Не допускай такої мислі,

що Бог покаже нам неласку.

Життя людського строки стислі.

Немає часу на поразку».

Отже, ми не маємо права бути безвідповідальними, слабкими та неефективними зарази священної памꞌяті про наших Героїв, заради процвітання нашої єдиної, незалежної, соборної та європейської держави.

Попередній запис

Найвищі досягнення команди з військових багатоборств

Наступний запис

Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба найшвидші в двох дисциплінах з легкої атлетики