Новини

Мистецтво лікує душі наших воїнів

Сьогодні, коли проте нас ведеться війна не лише звичайна, а й інформаційна, незалежність і територіальну цілісність України захищає не лише зброя, але й мистецтво.

19-21 січня виїзна мобільна концертна бригада Харківського гарнізону в составі особового складу Харківського 9 Гарнізонного будинку офіцерів, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та ГУ ДСНС України у Харківській області вирушили з концертними програмами підтримати наших захисників, які перебувають на передовій та виконують завдання в районі проведення операції об’єднаних сил на території Донецької а Луганської областей.

На початку кожного концерту гості разом із армійцями та цивільними мешканцями традиційно вшановували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які поклали свої життя за свободу України, а наприкінці – виконували Державний Гімн України.

Військовослужбовці дуже раділи виступам артистів, тому що пісня та музика сповнюють їхні серця надією на майбутнє, додають мужності та бойового духу. Бійці згадують домівки, рідних дітей …Все це підтримує їхню віру в свої сили та в нашу перемогу.

Бурхливими оплесками бійці  та гості зустрічали кожен виступ. Особливо артисти пишаються, коли глядачі включаються у творчий процес – підспівують виконавцям, а інколи навіть ледь стримують сльози на очах.

Українська культура зараз не лише зберігає нашу національні ідентичність, підтримує наше прагнення до волі й боротьбу за долю, мистецтво стало не менш важливою зброєю, ніж важка артилерія, тому творчі армійські колективи продовжують працювати над наступними концертними програмами для наших доблісних воїнів, тому що, як наочно демонструють подібні заходи – духовна зброя сильніша звичайної!

Попередній запис

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!

Наступний запис

Давній волі дзвін