НовиниНовини ННЦМПНовини освітньої діяльності

Міжнародний день англійської мови

23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Англійська є найбільш вживаною мовою на планеті, нею володіють близько 1.4 мільярда людей. Ця іноземна – одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука та бізнес, технології і освіта, торгівля та політика, економіка і релігія.

Вперше День англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, відзначили в 2010 році. Датою святкування став день народження Вільяма Шекспіра – великого англійського поета, письменника, самого знаменитого драматурга світу. Мета нових свят – зміцнити традиції багатомовності в світі. Організація об’єднаних націй виділила в календарі шість днів — по одному на кожну з офіційних мов (крім англійської, це – арабська, китайська, французька, руська та іспанська).

Приєднався до відзначення цього дня й особовий склад університету. 24 квітня всі заняття з англійської мови курсантів та офіцерів на курсах іноземних мов розпочалися розповіддю викладачів щодо витоків ідеї святкування Міжнародного дня англійської мови. А потім курсанти першого та другого курсів створили постери «100 найбільш вживаних слів в англійській мові» та «70 наймилозвучніших слів в англійській мові». Звідти курсанти дізналися, що 7000 респондентів із 46 країн світу визначили, що слово «mother» – найкрасивіше в англійській, за ним йдуть такі слова, як «passion, smile, love, eternity». А місце найбільш вживаного по праву посів визначений артикль «the».

Попередній запис

Відкритий Чемпіонат України з пауерліфтингу

Наступний запис

Вітаємо з нагородженням!