Новини

МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ АКАДЕМІЇ ВІЙСЬКОВО-ПОВІТРЯНИХ СИЛ В СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ

Напередодні в місті Колорадо-Спрінгс Сполучених Штатів Америки відбувся Міжнародний тиждень Академії Військово-Повітряних Сил, у якому курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба взяли активну участь.
Програма тижневого відрядження включала в себе: ознайомлення з побутом академії та її навчальною базою, участь в конференції з представниками 15 країн. Основною темою заходу стала – агресія з боку Російської Федерації та інші конфлікти, в які залучені країни – партнери Північного альянсу.
Без уваги не залишилися і підходи до розвитку лідерських якостей курсантів академії. Курсанти дізналися як відбувається підготовка майбутніх офіцерів, а також спробували себе на смузі перешкод, яка створена для розвитку навичок у команді, взяли участь у проходженні так званого “Канатного курсу”, де будується стійкість до висоти, скелелазіння та робота з екіпіровкою.
В рамках візиту курсанти скористалися можливістю відвідати популярну спортивну гру – американський футбол, яка викликала море позитивних емоцій. Кульмінацією ж зустрічі стала – дружня вечеря з представниками всіх запрошених країн та керівництвом університету, під час якої всі учасники ділилися враженнями та обмінювалися пам’ятними сувенірами з рідних країн.
Значимість подібних заходів важко переоцінити, через те, що майбутні офіцери, переймаючи досвід країн-членів НАТО, в майбутньому зможуть його передавати та впроваджувати як за своєю посадою, так і в системі новітніх Збройних Сил України.
Попередній запис

БІБЛІОТЕКА – СВІТ ІНФОРМАЦІЇ, ЗНАНЬ, УСПІХУ

Наступний запис

“ВИХОВАТИ ЛЮДИНУ - ОЗНАЧАЄ ВИЗНАЧИТИ ДОЛЮ НАЦІЇ”