НовиниНовини ЗРВНовини кафедри фізики та радіоелектронікиНовини Льотного факультетуНовини наукової діяльності

Молодіжна науково-практична конференція «Роль фундаментальних наук у розвитку військових та промислових технологій: очима молоді»

14 листопада 2017 року у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулась молодіжна науково-практична конференція «Роль фундаментальних наук у розвитку військових та  промислових технологій: очима молоді».

У представлених на конференції роботах було розглянуто актуальні питання щодо застосування новітніх технологій у сучасній військовій техніці, запропоновані нові рішення та нестандартні підходи до вирішення актуальних питань.

Проведення даної конференції є результатом спільної, плідної діяльності молоді 8-ми навчальних закладів Харківщини. В конференції прийняло участь 53 авторів, було заслухано 35 доповідей.

Зазначимо, що частина доповідей була зроблена англійською мовою:

  • 1 доповідь від Харківського національного університету радіоелектроніки
  • 1 доповідь від Державного університету телекомунікацій сумісно з Харківським коледжем Державного університету телекомунікацій,
  • 3 доповіді від Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

В рамках конференції відбулась екскурсія по університету, на якій учасники ознайомилися зі зразками озброєння, сучасною військовою технікою та тренажерами, на яких навчаються курсанти.

Молодь продемонструвала активну життєву позицію, зацікавленість у питаннях, розглянутих на конференції та високий рівень підготовки.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей.

Попередній запис

Виконання обов’язків на офіцерських посадах у складі бойових обслуг – черговий етап на шляху до отримання офіцерських погон

Наступний запис

Філософія у сучасному світі