Новини

МУЗИКА ОБ’ЄДНАЛА ВСІХ!

Справжнє свято мистецтва подарував особовому складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський». У заході також взяв участь лауреат міжнародних конкурсів соліст Схід-Опера та театру музичної комедії Володимир Козлов.

Наприкінці робочого дня військовослужбовці університету мали змогу поринути у світ творчості та натхнення. В концертній програмі було представлено найкращі зразки оперного та естрадного мистецтва в супроводі єдиного в Україні професійного молодіжного симфонічного оркестру.

Патріотичне виховання молоді обов’язково спирається на цінності та пріоритети класичної музики, яка в своїх найкращих виявах привносить гармонію у буття людини, наповнює її духовним сенсом. Саме класичне мистецтво допомагає досягти високоморального відродження суспільства та сформувати у молоді більш зрілі погляди на життя.

На сьогоднішній зустрічі курсанти ознайомились з творами Д. Россіні, Ж. Бізе і звісно ж українських композиторів. Особливе місце в концерті зайняла арія Остапа з опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка, яка розповідає про трагічні сторінки української історії. Кожен номер концерту оцінювався тривалими оплесками глядачів, які гаряче вітали артистів.

Попередній запис

Краматорськ 2015. Рубіж реальності

Наступний запис

З Богом в серці