Візити представників іноземних делегацій до університету

Програми НАТО «Партнерство заради миру»

Візит представників місії «ORBITAL» до університету

20 березня 2017 року розпочався робочий візит до університету представників Збройних Сил Великої Британії.

Основна мета візиту – проведення підготовки особового складу університету у відповідності до сучасних стандартів НАТО.

Протягом трьох тижнів інструктори з Великої Британії будуть ділитися з особовим складом університету передовим досвідом у сфері штабного планування та тактичної медицини.

Візит в університет Аташе з питань оборони Посольства Китайської Народної Республіки в Україні

24 листопада 2016 року відбувся візит в університет Аташе з питань оборони Посольства Китайської Народної Республіки в Україні старшого полковника Цао Сяоцзянь та його заступника полковника Ван Сюечуань.

Метою візиту було ознайомлення з умовами проведення підготовки військовослужбовців КНР в університеті та огляд навчально-матеріальної бази університету.

Візит пройшов дружній та теплій атмосфері. Були створені передумови для подальшої співпраці та співробітництва в рамках проведення підготовки військовослужбовців КНР в університеті.

Курс з тактичної медицини та виживання на місцевості

В період з 29 жовтня по 11 листопада 2016 року офіцери та курсанти університеті пройшли курс з тактичної медицини та виживання на місцевості, який проходив під керівництвом інструкторів Збройних Сил Великої Британії та у відповідності до сучасних стандартів НАТО.

Особливістю курсів виживання було те, що заняття проводились у зимовий період та в умовах обмеженого продовольчого та речового забезпечення під час проведення курсу.

Під час занять курсанти отримали практичні навички та досвід з надання першої медичної допомоги в складних умовах та при ранах різного ступеню тяжкості, орієнтування на місцевості та забезпечення себе усім необхідним в умовах дикої природи.

Загалом курс з виживання пройшли 69 курсантів та 12 офіцерів.

Курс з тактичної медицини пройшли 76 курсантів та 12 офіцерів. Слід зазначити, що офіцери пройшли курс інструкторів з тактичної медицини.

За підсумками занять усі учасники курсу справились з усіма поставленими завданнями на добре та відмінно та отримали відповідні сертифікати.

Курс з питань національної безпеки, оборонної реформи та демократичного цивільного контролю

20-21 жовтня 2016 року, в рамках військового міжнародного співробітництва, на базі університету представники делегації Академії оборони Великої Британії, провели заняття для слухачів випускних курсів українських вищих військових навчальних закладів з питань національної безпеки, оборонної реформи та демократичного цивільного контролю.

За результатами проведення занять, учасники ознайомились з досвідом іноземних колег, що допоможе  майбутнім офіцерам впроваджувати нові рішення для зміцнення оборонної могутності нашої Батьківщини.

Візит до університету делегації Республіка Хорватія

В період з 07.11 по 25.11.2016 на базі Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба фахівцями-психологами Республіки Хорватія були проведені  тренінги з питань морально-психологічного забезпечення за програмою «Психологічна стійкість воїна».

Тренінги пройшли у три етапи:

  • з 07 по 11 листопада 2016 року – 33 особи;
  • з 14 по 18 листопада 2016 року – 27 осіб;
  • з 21 листопада по 25 листопада 2016 року – 31 особа.

Основною метою тренінгів була підготовка інструкторів, здатних проводити психологічну підготовку військовослужбовців до бою, розвити згуртованість військових колективів, а також оволодіти методиками відновлення, психофізичної саморегуляції, кризового втручання та техніками аналізу стресу і подолання страху на полі бою.

Візит до університету делегації Збройних Сил Італійської Республіки

В період з 10 по 14 жовтня 2016 року до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завітали представники Збройних Сил Італійської Республіки.

Метою візиту був обмін досвідом у сфері військової освіти для підготовки осіб офіцерського складу повітряних сил.

Протягом п’яти діб італійські військовослужбовці були ознайомлені з польовою навчальною базою університету (с.В. Проходи), навчальним тиром університету, організацією фізичної підготовки курсантів університету та казарменим фондом.

13 жовтня до делегації приєднався Аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні до університету, який був ознайомлений з історією та сучасним станом університету, відвідав музей «Обереги музичної Харківщини» та музей університету.

Наприкінці візиту був підписаний договір про взаємну співпрацю в галузі вдосконалення військової освіти у 2017 році.

Візит в університет представників Збройних Сил Великої Британії

В період з 26 по 27 вересня 2016 року в університеті відбулася зустріч з представниками Збройних Сил Великої Британії в рамках підготовки до проведення в університеті курсу виживання на місцевості та курсу тактичної медицини для особового складу університету.
Під час зустрічі з керівництвом університету сторонами були намічені шляхи подальшого співробітництва та обговорення умов проведення курсової підготовки особового складу університету наприкінці листопада 2016 року.

Візит представників Програми НАТО «Партнерство заради миру» під час семінару з розвитку професійних навичок науково-педагогічного складу

В період з 8 лютого по 12 лютого 2016 року у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба представниками Програми НАТО «Партнерство заради миру» було проведено семінар з розвитку професійних навичок науково-педагогічного складу університету.

Метою візиту було проведення семінару для науково – педагогічних працівників університету щодо підвищення ефективності навчального процесу. Програма семінару була розроблена на основі передового світового викладацького досвіду.

Під час проведення семінару викладачі університету не тільки навчалися самі, але і ділилися своїм досвідом з закордонними колегами. Наприкінці візиту були намічені шляхи для подальшої співпраці в розробці методичних та навчальних програм.

Протягом трьох днів слухачі опановували новітні методи викладання навчальних дисциплін, які базуються на кращому світовому досвіді. Офіцери університету були поділені на три робочі групи і наприкінці семінару кожна група презентувала проект власної навчальної програми з урахуванням матеріалу, який було запропоновано фахівцями НАТО.

Наприкінці усі учасники семінару отримали відповідні сертифікати НАТО.

Навчання двох курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба в Коледжі Королівських Військово-Повітряних Сил “Кранвелл” (Велика Британія) в період з 29 травня 2016 року по 17 грудня 2016 року

курсант 521 навчальної групи старший сержант Калімулін Т.М.
курсант 521 навчальної групи солдат Полянська А.Д.

Візити представників іноземних делегацій минулих рокiв

Візит представників Збройних Сил Республіки Польща

10 – 11 листопада  2015 року Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відвідали представники Збройних Сил Республіки Польща. До складу іноземної делегації  входили представники Національного Університету оброни Республіки Польща та Академії Повітряних Сил Збройних Сил Республіки Польща.

Метою візиту була участь у військово – історичній конференції та урочистих заходах з нагоди 85-ї річниці та ознайомлення учасників з історією створення та сучасним станом Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Візит аташе з питань оборони при посольстві Великої Британії

28 жовтня 2015 року до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завітала Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні, капітан 1 рангу Карен МакТір.

Метою візиту було ознайомлення з керівним складом та інфраструктурою університету. Крім того до програми перебування Аташе входила зустріч з курсантами університету, які повернулися після навчання з Великої Британії.

Наприкінці візиту капітан 1 рангу зустрілася з курсантами, що протягом  дев’яти місяців проходили навчання на базовому курсі офіцерської підготовки в Коледжі Королівських ВПС Великої Британії.

Візит до університету аташе з питань оборони при посольстві Німеччини

Мета візиту: Ознайомлення з керівним складом та інфраструктурою  Харківського університету Повітряних Сил, обговорення перспектив двостороннього співробітництва.

Візит представників Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій з питань безпеки

Програми НАТО ПЗМ, під час семінару з розвитку професійних навичок науково – педагогічного складу – з 2 по 4 червня 2015 року.
Мета візиту: Проведення семінару для науково-педагогічних працівників Університету з питань посилення спроможностей у галузі розробки та викладання навчальних дисциплін, які базуються на кращому світовому досвіді з удосконалення методів та прийомів навчання.

Візит представників Республіки Ірак – 12.03.2014 року

Мета прийому: Обговорення можливості проведення навчання та до підготовки військовослужбовців ВПС Іраку на базі ХУПС.

Візит представників Республіки Ірак – 21.03.2014 року

Мета прийому: Обговорення можливості навчання та перебування громадян Республіки Ірак в Харківському університеті Повітряних Сил.Обговорення можливості проведення навчання та до підготовки військовослужбовців ВПС Іраку на базі ХУПС.

Візит військового аташе США – 25.06.2014 року

Мета прийому: Підтримка особового складу Збройних Сил України у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військовому медичному клінічному центрі Північного регіону.

Візит представників компанії «Bobtraid education group» – 11.06.2014 року

Мета прийому: Обговорення можливості навчання іноземних громадян в Харківському університеті Повітряних Сил.

Візит представників Чеської Республіки – 16-17.07.2014 року

Мета прийому: Проведення експертами програми DEEP семінарів з питань лідерства з особовим складом університету в рамках програми «Удосконалення військової освіти».

Розробка навчальної програми з питань військового лідерства, що матиме акредитований рівень “магістр”, або “бакалавр” відповідно до європейської системи оцінювання знань, “Болонська система”.

Візит представників компанії «Bobtraid education group»

Мета прийому: Ознайомлення з умовами навчання та проживання іноземних студентів у Харківському університеті Повітряних Сил.

Міжнародне співробітництво

Міжнародні асоціації

Європейська Асоціація Університетів

Європейська Асоціація Університетів

Міжнародна Асоціація Університетів

Міжнародна Асоціація Університетів

Велика Хартія Університетів

Велика Хартія Університетів

Іноземним студентам

Подальше співробітництво з компанією «Bobtraid education group» та «ProActive Group» щодо можливості навчання іноземних громадян в Харківському університеті Повітряних Сил.

«Bobtraid education group» та «ProActive Group»

Останні новини відділення