НовиниНовини освітньої діяльності

На краще впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес

17 травня 2017 року згідно з планом методичної роботи університету було проведено конкурс “На краще впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес”.

Кафедри університету презентували новітні підходи у використанні можливостей сучасних інформаційно-комп’ютерних засобів та інформаційних технологій для інтенсифікації освітнього процесу, підвищення рівня наочності викладання та якості засвоєння навчального матеріалу, інформаційного забезпечення самостійних занять курсантів та впровадження дистанційних форм навчання, створення інтерактивних електронних посібників та тренажно-імітаційних моделей бойової техніки, застосування 3D-технологій для візуалізації складних фізичних процесів і принципів роботи бойової техніки, сучасних засобів діагностики рівня знань.

Під час проведення конкурсу викладачі різних кафедр обмінялися власним досвідом впровадження сучасних інформаційних технологій та обговорили шляхи подальшої взаємної співпраці.

Переможцями конкурсу стали кафедри: фізики та радіоелектроніки; психології та педагогіки; аеродинаміки та динаміки польоту; бойового застосування радіотехнічного озброєння; тактики військ протиповітряної оборони Сухопутних військ; бойового застосування озброєння протиповітряної оборони Сухопутних військ; озброєння військ протиповітряної оборони Сухопутних військ; військово-технічної та військово-спеціальної підготовки факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом; інформаційних технологій факультету інформаційних та технічних систем.

В цілому, за кількісними та якісними показниками впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес лідером визначено факультет протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Окремий диплом отримав центр імітаційного моделювання університету за активну участь у створенні спільно з кафедрами сучасних тренажно-імітаційних моделей бойової техніки, що дозволило значно зменшити витрати технічного ресурсу та палива на заходи практичної підготовки курсантів.

Попередній запис

Практика курсантів факультету РТВ ППО

Наступний запис

Заходи до Дня науки на факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом