Новини

НА КРИЛАХ ПРОЩАЛЬНОГО ВАЛЬСУ

Сьогодні, 19 червня 2020 року відбувся випуск студентів Інституту цивільної авіації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Загалом завершили навчання 60 магістрів та 34 бакалаври, серед них 17 іноземних студентів, представники Арабської Республіки Єгипту, Республіки Гана, Федеративної Республіки Бразилії, Республіки Індія, Федеративної Республіки Нігерія, Ліванської Республіки, Республіки Замбія.
Двоє випускників: Ірина Цигельська – за освітнім ступенем магістр, спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” та Анна Сумцова – за освітнім ступенем бакалавр, спеціальність “Інженерія програмного забезпечення” отримали дипломи з відзнакою.
Начальник університету генерал-майор Олександр ТУРІНСЬКИЙ під час урочистої промови привітав випускників зі знаковою подією в їх житті та висловив впевненість, що вони отримали в стінах вишу безцінний досвід, який ефективно використають у професійному та кар’єрному зростанні, а знання та практичні навички стануть запорукою успіху на протязі всього життя.
Керівник вишу подякував студентам за вибір саме нашого славетного навчального закладу, як відправної точки у майбутній кар’єрі.
Церемонія випуску пройшла у дружній, теплій обстановці з дотриманням карантинних обмежень. Випускників також привітали викладачі та адміністративний склад інституту цивільної авіації.
А з музикальним привітанням виступили сьогоднішні винуватиці свята – випускниці Шамабобо Сітембісо, Одогву Чібуіке Еліджах, Вілсон Мішель. Святкову атмосферу свята наповнили також курсанти військового коледжу сержантського складу університету Антон Сікорський та Поліна Некова, виконавши танцювальні номери.
За словами випускників, цей випускний та час навчання в університеті запам’ятається їм на все життя.
Хай щастить, шановні випускники!

Попередній запис

Хід проведення підсумкової атестації випускників

Наступний запис

НА ШЛЯХУ ДО ОМРІЯНОЇ ПРОФЕСЇЇ!