Новини

На полігоні університету юні патріоти набувають військових навичок

На полігоні університету у рамках проведення фінального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) близько 300 юнаків та дівчат з 24 областей України один день прожили за армійським розкладом у польовому таборі та ознайомилися із основами військової справи.

Під керівництвом досвідчених викладачів університету та кращих курсантів-старшокурсників, серед яких чимало учасників бойових дій, на 15 навчальних точках старшокласники відпрацювали нормативи зі зборки і розбірки стрілецької зброї, кидання імітаційної гранати, захисту від зброї масового ураження, пройшли прискорений курс виживання в екстремальних умовах, навчилися виявляти небезпечні предмети за допомогою металошукача, а також виконали стрільби бойовими набоями з автомату Калашникова.

– До нас у гості завітали справжні патріоти України. Наші фахівці створили усі необхідні елементи польової служби та побуту військовослужбовців, аби хлопці та дівчата максимально зрозуміли усю складність і важливість захисту своєї країни  зі зброєю у руках. Сподіваюся, “соколята” на короткий час відчули себе вихованцями одного з найкращих військових вишів України і, можливо, за рік-два прийдуть до нас здобувати одну з найбільш шляхетних професій – професію Захисника України, – зазначив начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв.

В інформаційних наметах юнаки та дівчата з великим інтересом знайомилися з умовами вступу і навчання в нашому університеті. Після спілкування з викладачами та курсантами багато з них виявили бажання по закінченню школи навчатися у нашому виші.

Високий професійний рівень організації та проведення одного з практичних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри на полігоні нашого університету було відмічено представниками Харківської обласної державної адміністрації та суддівського комітету змагань.

Попередній запис

День вшанування ветеранів авіації

Наступний запис

Харків – місто бойової слави