НовиниНовини ЗРВ

Набуття практичних навичок воїнів – ракетників!

У середині квітня курсанти четвертого курсу факультету ЗРВ вдосконалювали практичні навички на навчально-тренувальному центрі Повітряних Сил біля міста Києва. Військовослужбовці готувалися до виконання завдань на посадах операторів бойових обслуг  підрозділів ЗРВ, що озброєні ЗРК  Бук-М1 та ЗРС С-300П.

Особовий склад факультету пройшов всі етапи підготовки бойових обслуг згідно типового тижня центру. Основними пріоритетами діяльності особового складу було складання вхідного контролю, тренування у виконанні нормативів з бойової роботи, відбиття імітованих повітряних ударів противника високої щільності, підготовка до заліків вихідного контролю, заняття спортом та участь у турнірах з футболу і волейболу.

Жвавий інтерес курсантів викликало ведення протиповітряного бою по імітованим цілям. Не з першого разу вдавалось виконувати вимоги нормативів. Але на при кінці тренувань всі курсанти поставлені задачі виконали на оцінку відмінно, за деяким виключенням на оцінку добре. Особлива увага приділялась роботі курсантів в умовах максимально наближених до умов проведення АТО.

Попередній запис

Впровадження сучасних технологій в тренажно-імітаційні системи

Наступний запис

Армія у системі сучасних соціальних відносин