Новини

НАДІЙНА ОПОРА ДЛЯ КОМАНДИРА

Як показав досвід бойових дій під час проведення АТО(ООС) на Сході України, сержант є надійним помічником командира. Не менш важливі вміння, знання, лідерські якості молодших командирів і на навчальному фронті. Здатність виховувати, стежити за дисципліною, згуртовувати колектив, враховуючи морально-ділові якості кожного, притаманна справжньому командиру-лідеру. «Такі сержанти на вагу золота», – зазвичай говорять про таких, як наш наступний герой.

«Я можу. Я хочу. Я повинен» – цей девіз обрав для себе командир навчальної групи третього курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ сержант Олександр Заяць. Юнацьке захоплення спортом, зброєю, особливо великокаліберною, вплинуло на всю подальшу долю та визначило вибір Олександра стати військовим. Маючи за плечима досвід участі в АТО(ООС) під час стримування ворога у смт. Верхньоторецьке, Донецької області з вересня 2017 року по травень 2018року в складі 95 ДШБ, він вступив до університету.
Завдяки своїм особистим рисам і моральним якостям він заслужено користується авторитетом у товаришів, які беруть приклад його сумлінного ставлення до виконання обов’язків, організованості, чесності, порядності, і є надійною опорою для командира, доказуючи, що якщо первинний вибір був зроблений правильно, то людина вчиться і набуває необхідні навички із задоволенням, не помічаючи ні часу, ні втоми, і тоді професійна успішність людині гарантована.

* * *

За останні роки в Збройних Силах України значно підвищилася роль сержанта – лідера, без якого військовий підрозділ повноцінно існувати не може. Сержант також – не від’ємна і поважна ланка між офіцером та особовим складом, перший помічник офіцера. Дуже приємно були чути, як кожний представник факультету з повагою та гордістю презентував свого найкращого сержанта під час створення цього проєкту. Так, всі наші герої різні, але об’єднує їх одне – на передовій і в мирному житті, пліч-о-пліч вони зміцнюють боєздатність Збройних Сил України та відстоюють суверенітет нашої Держави.

Попередній запис

СЕРЖАНТСЬКЕ БРАТЕРСТВО

Наступний запис

ГОРДІ ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ - СЕРЖАНТ!