Новини

НАЙКРАЩА ПРОПАГАНДА – ПРАВДА

У продовження перегляду документальних фільмів, який відбувся напередодні в рамках державного проекту Міністерства інформаційної політики України «Бранці Кремля»  військовослужбовці Харківського національного  університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 22 жовтня зустрілися з Героєм України, активним учасником державних і волонтерських заходів в Україні і за кордоном Володимиром Жемчуговим та координатором проекту – Оленою Жемчуговою.

В ході зустрічі з військовослужбовцями університету Володимир Жемчугов поділився своєю життєвою історією та власними спогадами з війни. Крізь призму пережитих емоцій і хвилювань героя, слухачі відчули та наново пережили трагічні події того часу, коли він був організатором і активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині та потрапив у полон з важким пораненням.

Програма заходу була насиченою та інформативною, зокрема, відбулась презентація документальної стрічки «Бранці Кремля», проведення відкритого мікрофону, де кожен бажаючих мав змогу поставити своє запитання та поспілкуватися з Володимиром Павловичем. Також курсанти отримали диски з фільмом, літературу та інші інформаційні матеріали про військові події в Україні. Учасники заходу мали змогу взяти автограф Героя України Володимира Жемчугова.

Наприкінці зустрічі Володимир Жемчугов наголосив, «що найкраща пропаганда  – це правда, не треба пропагувати, треба розповідати правду, усі факти, події, дати, і це найкращий інструмент проти російської пропаганди».

Такі мистецькі акції, кінопокази, лекції допомагають молоді на інформаційному та емоційному рівні зрозуміти, що взагалі відбувається у світі. Особливо в час війни молодому поколінню треба давати усвідомити хто наш ворог і чому ми з ним воюємо.

Попередній запис

Ad fontes!

Наступний запис

Відбулося засідання Вченої ради університету