Новини

Наймасштабніше в Україні свято на площі Свободи, яке об’єднало український народ та його армію

14 жовтня особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба взяв активну участь в організації та проведенні наймасштабнішіх в Україні урочистостей з нагоди Дня захисника України на площі Свободи у Харкові під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Свято розпочалось із зустрічі керівника області у супроводі начальника Харківського гарнізону генерал-майора Олександра Турінського.

Під час вітальної промови голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична заявила:

«Сьогодні ми всі разом відзначаємо найцінніше свято, яке об’єднує український народ, тому що воно символізує незламність нашого духу, віри і сили. Адже в цьому святі – наша гордість за українське військо, за кожного українського військового, в ньому наша віра, сила і правда».

Програма урочистостей включала в себе цілу низку заходів:

  • перегляд прямої трансляції на великих екранах вітального виступу на Софіївській площі Президента України Петра Порошенка з нагоди складання присяги на вірність народу України ліцеїстами та кадетами держави;
  • проведення ритуалу клятви ліцеїста та кадета Харківщини;
  • військовий парад з проходженням урочистим маршем ліцеїстів та курсантів Харківського гарнізону;
  • статичний показ військової техніки та озброєння гарнізону;
  • проведення показових виступів спеціальних підрозділів військових частин;
  • парад військових духових оркестрів гарнізону;
  • виступи художніх аматорських колективів вишів Харкова та хору Великого Слобожанського академічного ансамблю пісні і танцю.

Проявом військової єдності та сили духу стало спільне виконання солістом військового духового оркестру Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Заслуженим артистом України Олексієм Гавінським разом із військовослужбовцями гарнізону та ліцеїстами «Маршу нової армії».

У цей пам’ятний  день перед усім Українським народом, перед всім найсвятішим і найдорожчим – святою землею українською гордим птахом летів голос нашої нової української армії. А продемонстрована військова техніка та озброєння вселила у харків’ян та гостей міста глибоку впевненість у боєздатності нашого війська та готовності і спроможності наших воїнів зі зброєю в руках захистити свою землю, свій народ, свою Батьківщину!

Слава захисникам України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Попередній запис

Кубок України з військово-спортивних багатоборств в розділі «Бойове двоборство» імені генерала Кульчицького

Наступний запис

Пілоти не вмирають, вони йдуть у вічний політ і назавжди залишаються у небі…