Новини

Наймолодші «кожедубівці» отримали зброю

30 серпня у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулась визначна подія – майже 650 курсантам першого курсу університету та Військового коледжу сержантського складу урочисто вручено особисту зброю.

Військова Присяга, Статути Збройних Сил України вимагають від військовослужбовця досконало володіти зброєю, бережливо ставитися до неї, тримати її завжди справною, чистою, готовою до бою. Знання та вміння володіти зброєю формують у воїна впевненість у власних силах та могутності свого підрозділу, а це у свою чергу є запорукою успішного виконання бойових завдань, досягнення перемоги над ворогом.

З перших днів навчання і служби курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, як майбутні офіцери, виховують у собі високі моральні якості: відданість Батьківщині, чесність, дисциплінованість, мужність, відвагу, честь. І особиста зброя, яку сьогодні отримали курсанти-першокурсники, на протязі всієї служби надихає на сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Слід зазначити, що вже завтра першокурсники складуть Військову присягу на вірність Українському народові та стануть повноправними військовослужбовцями оновлених Збройних Сил України.

Попередній запис

День авіації України в університеті

Наступний запис

Проведення навчально-методичних зборів з керівним складом та науково-педагогічними працівниками університету