Новини

НАПУТНЄ СЛОВО НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА

Добігає завершення екзаменаційна комісія. Курсанти-випускники складають останні іспити та з нетерпінням чекають на найважливішу подію у своєму житті та військовій кар’єрі. Наразі у підрозділах університету тривають заходи пов’язані з підготовкою до церемонії випуску, яка у цьому році відбудеться у суворій відповідності до діючих карантинних вимог.

З метою ознайомити майбутніх офіцерів з особливостями цьогорічного випуску та обговорити питання навчального, фінансового, тилового, юридичного та медичного  характеру за дорученням начальника університету генерал-майора Олександра ТУРІНСЬКОГО керівники структурних підрозділів та головних служб університету підготували доповіді за своїми напрямками. У форматі відкритого діалогу п’ятикурсники отримали можливість поспілкуватися з представниками навчального закладу та обговорити питання, що їх найбільше турбують.

Варто відзначити, що зустріч відбулась достатньо інформативною. Під час виступу керівник вишу запевнив, що випускники розпочнуть свій офіцерський шлях, дотримуючись військових традицій, але із урахуванням епідемічних обмежень. Наприкінці заходу генерал-майор Олександр ТУРІНСЬКИЙ виразив переконання, що університет підготував хороших фахівців, які  з честю й гідністю будуть нести звання випускника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Шановні випускники, пам’ятайте двері рідної Alma mater завжди широко відчинені для вас!

Попередній запис

ВІЙНА ВІДГРИМІЛА ТА ПАМ'ЯТЬ ЖИВА

Наступний запис

ВАЖЛИВО!