НовиниНовини ЗРВ

Наш університет – провідний заклад освіти України

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба прийняв участь у головній події освітньої галузі України – Десятій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти України” та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном “World Edu”.

У палаці дітей та юнацтва було розгорнуто тематичну площадку університету, на якій протягом трьох днів здійснювалася плідна співпраця курсантів і науково-педагогічних працівників ХНУПС з керівництвом закладів середньої освіти І-ІІІ ступенів, закладів вищої освіти всіх регіонів України та закордонних закладів освіти.

За результатами рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі ХНУПС було визначено “Лідером наукової та науково-технічної діяльності”. Також наш університет отримав Сертифікат “Якість наукових публікацій” за показниками рейтингу міжнародної науково-метричної бази Scopus та Диплом за активну участь у реформуванні національної освіти України. Крім того, ХНУПС нагороджений дипломом та золотою медаллю як переможець конкурсу у номінації “Упровадження інноваційних освітніх та виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів” за результатами наукової роботи, написаної начальником кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ полковником Ігорем Сачуком.

Визнання результатів освітньої та наукової діяльності нашого університету та налагодження співпраці із закладами освіти України – крок до відбору кращих абітурієнтів для вступу в університет та запорука комплектування Повітряних Сил Збройних Сил України висококваліфікованими офіцерськими кадрами!

Попередній запис

Проведена раптова перевірка контрольних нормативів з фізичної підготовки Головним управління підготовки Збройних Сил України військовослужбовців постійного складу університету

Наступний запис

Разом з молоддю до процвітання країни