НовиниНовини ННЦМП

Наші викладачі успішно приймають виклики сьогодення

В університеті продовжується робота щодо впровадження викладання фахових навчальних дисциплін англійською мовою. Звісно ж це не легко, вчора ще викладати українською мовою, а сьогодні переходити на англійську. Але для наших викладачів немає нічого неможливого!

21 жовтня 2016 року доктор технічних наук, професор Тимочко Олександр Іванович, провів зразкове заняття з курсантами льотного факультету англійською мовою за темою «Призначення та завдання, що вирішує автоматизована система управління авіацією». На занятті була присутня комісія з представників навчально-наукового центру мовної підготовки, яка аналізувала якість лекційного матеріалу англійською мовою та доступність його для курсантів.

Професор Тимочко показав високий рівень володіння англійською мовою на професійну тематику під час презентації лекції, довів матеріал заняття англійською мовою до курсантів в доступній формі, а також проявив високу професійну компетентність. Лекція проходила в інтерактивній формі; курсанти приймали активну участь в обговоренні окремих питань, використовуючи англійську мову.

Комісія постановила, що заняття проведено на високому методичному рівні та відповідно вимогам «Положення про викладання фахових навчальних дисциплін англійською мовою у ХНУПС».

Такий високий рівень занять доводить, що завдяки нашим викладачам наш університет успішно адаптується та з легкістю увійде до європейського освітнього простору.

Попередній запис

Екскурсія до Міжнародного аеропорту Харків

Наступний запис

Курсанти-метрологи 3 курсу опановують спеціальність під час проведення ТСЗ