Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини Кафедри філософії

НАТО. Історія. Сьогодення

04 квітня 2019 р. Міжнародна міжурядова військово-політична організація НАТО відзначає 70-річчя підписання Північноатлантичного договору. За час свого існування Альянс довів світові, що він був і залишається на сьогодні ефективним механізмом концентрації спільних зусиль для забезпеченні безпеки його членів і розвитку національних систем безпеки і оборони.

З нагоди ювілейної дати бібліотека університету разом з кафедрою філософії в період з 02 по 04 квітня 2019 р. провели цикл інформаційних годин «НАТО. Історія. Сьогодення».

Працівники бібліотеки університету розповіли про історію створення та основні аспекти діяльності Органiзацiї Північноатлантичного договору. З доповіддю про головні місії та операції НАТО, питання співробітництва та окремі аспекти відносин «Україна – НАТО» виступив викладач кафедри філософії, майор Руслан Михайловський.

До уваги відвідувачів були запропоновані відеопрезентації та виставка літератури, що висвітлювали історію створення та діяльність Органiзацiї Північноатлантичного договору.

За 70 років свого існування НАТО витримало перевірку часом. Альянс успішно здійснює політику миролюбства та врегулювання кризових ситуацій в Європі політико-дипломатичним шляхом.

Попередній запис

Авіаційна інженерія – шлях до безпеки польотів

Наступний запис

Підсумки конкурсу «Науки про Землю (Гідрометеорологія)»