НовиниНовини наукової діяльності

Наука – двигун прогресу!

27-28 травня відбулась Одинадцята наукова конференція курсантів та студентів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, яка щороку стає визначною подією у житті навчального закладу.

Метою проведення конференції було підбиття підсумків наукової роботи курсантів та студентів університету за навчальний рік, презентації кращих наукових робіт і широкого обміну думками стосовно них серед курсантів, студентів та науковців університету.

У роботі конференції прийняли участь більше 400 курсантів і студентів та 207 наукових і науково-педагогічних працівників з всіх факультетів, кафедр та наукового центру Повітряних Сил університету.

На пленарному засіданні та засіданнях 12 секцій та 25 підсекцій конференції, які працювали на факультетах та кафедрах університету, було представлено 406 наукових доповідей та повідомлень курсантів та студентів.

Тематика доповідей була пов’язана з останніми дослідженнями світової та вітчизняної військової науки і техніки, удосконаленням зразків військової техніки і озброєння, які опановують майбутні фахівці відповідно до обраної спеціальності, психологічним особливостям сучасних війн, засобам протистояння тероризму.

При підведенні підсумків проведення конференції кращі курсанти та студенти – доповідачі були заохочені командуванням університету та отримали почесні грамоти та дипломи.

Попередній запис

І. Кожедуб - видатний українець

Наступний запис

Ряди рекордсменів поповнюють «кожедубівці»